In Pyhä vind je zo’n 15 skipistes. Op ongeveer 20 min rijden ligt het skigebied van Luosto.
Met Lapland Travel naar Luosto
De gespecialiseerde reisorganisatie Lapland Travel heeft reizen naar Luosto met verblijf in verschillende accommodaties en verschillende inbegrepen en optionele excursies. Je vindt ze hier op de website van Lapland Travel.
8-daagse groepswintervakantie Fins Lapland
Deze groepsreis van de ANWB (met Nederlandstalige begeleiding) brengt je naar het kleine skigebied Luosto in Fins Lapland. Daar kun je onder andere een huskysledetocht, rendiersledetocht, sneeuwschoenwandeling en of sneeuwscootertocht maken. Een bezoek aan de amethistmijn van Luosto mag zeker niet ontbreken. En in Nationaal Park Pyhä-Luosto zijn er eindeloos veel langlaufloipes. Je verblijft in het gezellige Lapland Hotel Luostotunturi vlak bij dit nationale park.
Hoera! De reisgidsen met al onze tips voor Zuid-Finland en voor Fins Lapland (voor zomer én winter) zijn nu allebei verkrijgbaar.




Deze pagina kan affiliatelinks bevatten. Als jij via zo’n link iets koopt of boekt, krijg ik een kleine vergoeding. Dit gebeurt anoniem en kost jou niets extra’s. Samenwerkingen en affiliatelinks stellen mij in staat om deze website te onderhouden en jou van informatie te blijven voorzien. Meer hierover lees je in mijn disclaimer/privacyverklaring.